KPZT - šamanismus, energie, léčitelství, ...

Kontakt

Novinky

Spřátelené weby

RSS

Statistiky

TOPlist

Anketa

Má web KPZT skončit?

(450) Rozhodně ano

(446) Rozhodně ne

(327) Je mi to jedno

(281) Rád bych ho převzal


Celkový počet hlasů: 1504

Vítejte na našich stránkách

Jak si mnozí z Vás již mohli všimnout, byl kompletně změnen design a maličko přepracováno i schéma stránek. Přešli jsme na nový systém, který nám umožní lepší správu stránek a kompletní administraci.

Stránky jsou zatím v testovací fázi, proto Vás chceme poprosit o prominutí případných nedostatků, nedostupnosti zdrojů a také o nahlášení chyb, na které jste přišli. Budeme se snažit sem co nejrychleji dodat veškerý materiál.

Z důvodu nového redakčního systému (RS), na kterém je postaven nynější web budeme moci rychleji a snadněji aktualizovat stránky. To znamená, že veškerý materiál, který máme připraven budeme dodávat nyní mnohem rychleji. Z důvodu složitého přidávání na starém systému bylo pro nás časově nemožné ho sem natlačit.

Mezi novinky, které poskytuje nový RS Vám, patří například lepší RSS feed aktualizace a snadnější orientaci na stránkách. Pro nás, administrátory, má nový RS o mnoho víc výhod ;-)

Takže se máte na co těšit :-) Přibude spouta nových návodů, receptů, postupů a jiných technik, týkajících se zejména energie, léčení a šamanismu.

S pozdravem Admin