KPZT - šamanismus, energie, léčitelství, ...

Kontakt

Novinky

Spřátelené weby

RSS

Statistiky

TOPlist

Anketa

Má web KPZT skončit?

(450) Rozhodně ano

(446) Rozhodně ne

(327) Je mi to jedno

(281) Rád bych ho převzal


Celkový počet hlasů: 1504

Novinky

FREEZE
14:49 17.01. 2011 | admin

Ahoj všem,

probíhá právě freeze stránek z důvodu mé obrovské pracovní vytíženosti. Nevím zda-li budu moct ještě pokračovat ve správě stránek, protože do mého oboru přibyly další věci a na v tomlhe směru mám tak akorát čas na sebe a svou praxi a ne sepisovat články, pořádat akce atd... proto pokud někdo má zájem, rád mu přenechám tyto stránky do jeho péče. Prosím pište do mailu své návrhy. Určitě by byla škoda aby to tu uplně umřelo. Díky A.

Ankety opět fungují
19:35 19.08. 2010 | admin

Nový systém anket byl opět dán do ostrého provozu. Omlouvám se za delší výpadek. Nyní již můžete hlasovat jako předtím. Mám přichystanou i novou anketu :-)

Oshovi moudra
17:10 19.08. 2010 | admin

Chystám založit sekci v Litterae speciálně věnovanou Oshovi. Tak či tak je to osobnost velmi zajímavá a jistě stojí za uvědomění. Pokud máte zájem napiště mi mail nebo do knihy, že se na něj rádi podiváte (mám i vzácný materiál) a já to maličko uspíším.

Delší odmlka
17:08 19.08. 2010 | admin

Jsou prázdniny a proto i já si užívám volna :-) Navíc přibývají zakázky práce v osobním životě, které musí mít přednost (nějak si vydělávat musím). Ovšem informací z léta je mnoho a proto už se chystají nové věci, které přijdou již brzy. Nebyla by to správná zpráva bez špatné zprávy :-) Ano i takové se u nás stávají.. Omylem jsem při experimentování s nějakými skripty smazal všechny materiály co jsem měl jsem na stránky a proto je budu muset znovu nějak sepsat (většinu z těch starších materiálů jsem ovšem již zapomněl takže se budete muset obejít bez něj).

Inovace vnitřního systému anket
12:11 09.07. 2010 | admin

Prosím o prominutí za dočasné nefungovaní anket. Přisel jsem na lepší způsob hlasování a proto nebudou ted chvilku fungovat. Děkuji za pochopení

Postupné spouštění komentářů
22:59 01.07. 2010 | admin

Postupně zavádíme spouštění komentářů. Celý modul je prozatím ve fázi ladění ale měl by být již funkční. Prozatím se komentáře spustily pouze v sekci Litterae/Články ale budou se postupně pouštět ve všech sekcích. Tak se těším na Vaše diskuse :-)

Implementace komentářů k článkům
17:10 01.07. 2010 | admin

Jak si mohli již ti bystřejší z vás všimnout, pod vybranými sekcemi se na konci každého článku objevila věta "Pro tento článek nebyly komentáře povoleny!" .. Tam kde uvidíte tyto věty se připravuje možnost komentovat článek :-) Modul je již téměř implementován do systému, ale je třeba ještě řádně ošetřit bezpečnost a další věci. Již brzy však bude vše funkční. Těšte se :-)

s pozdravem

Aragus

Reflexní terapie (Návod)
01:06 23.06. 2010 | admin

Přidán článek zabývající se reflexní terapií. Je zde nastíněn úvod a historie tohoto druhu masáží, spojitost s energetickým léčitelstvím a také úvod do praktikování.

Přidán příběh o magickém životě (Články)
23:57 22.06. 2010 | admin

Další velmi poutavý a poučný příběh ze života Oty.

Přidán článek o Jasnovidnosti (Článek)
23:50 22.06. 2010 | admin

Přidán další přiběh ze života obyčejně neobyčejného léčitele a mága (on nemá rád když mu tak říkám, tak snad promine) o jasnovidnosti a schopnosti vidět věci jak budou. Děkuji Oto

Energetické léčitelství (Návody)
23:45 22.06. 2010 | admin

Přidán návod na energetické léčitelství od mého dobrého přítele (a učitele) Oty. Je to soupis několika vzkazů, dopisů a jiných forem rozmluvy polepen do celku. Proto omluvte menši strohost, nicméně hlavní myšlenka je, řekl bych, plně vystižena. Děkuji Oto

Nový článek ze života (Článek)
22:31 22.06. 2010 | admin

Otův příběh ze života, jak pracovat s magii a co vše dokáže pokora a víra. Díky za super příspěvek.

Rekonstrukce anket
17:23 22.06. 2010 | admin

Modul anket byl jiz plne doprogramovan, proto muzete zacit hlasovat o sto sest a ankety se zde budou casteji menit. Implementace modulu komentare je stale ve fazi pripravy, protoze mam ted spoustu zakazek na webove stranky za penize, tak resim ted tyto veci. Jsou to posledni kroky k dokonceni redakcniho systemu :-). Pak uz jen zaridit galerii fotek a bude hotovo. Materialy se zacinaji davat do prezentacni formy, takze to uz zacne litat.

Příprava anket
19:33 11.05. 2010 | admin

Připravujeme zprovoznění anket. Programování modulu je v testovací fázi.

Připravujeme ...
13:46 10.05. 2010 | admin

Připravujeme pro Vás menší přehled o reflexní terapii, něco málo o telekinezi (jak začít, k čemu je dobrá, k čemu není dobrá) a dále články, návody a životní příběhy od mého přítele Oty. Nakonec pomalu připravuju materiál do Receptů a něco do Dogma Herbae (čarodějné a léčivé masti, magické pěstování rostlin, ...). Určitě je na co se těšit.

Hledání světelného vejce (Návod)
13:42 10.05. 2010 | admin

Právě jsem přidal návod "hledání světelného vejce", ve kterém popisuji jak nalézt vnitřní světlo a jak se dá využit. V této (první) části, jsem se zaměřil pouze na jeho nalezení. Jeho využití (k léčení a jiným činnostem) popíšu později v dalších článcích.

Modul vyhledávání byl zprovozněn
16:56 07.05. 2010 | admin

Modul pro vyhledávání byl zprovozněn. Hledání se provádí v názvu článků (zatím pouze v sekci Litterae) a podle autora. Pokud by byl zájem není problém modul rozšířit.

RSS zpravodaj plně funkční
01:47 07.05. 2010 | admin

RSS zpravodaj je již plně funkční :-) nyní jsou stránky kompletní po vnitřní stránce (až na automatickou tvorbu galerií v sekci Akce - Fotky z akcí, ale to mě zatím netrápí) zbývá již pouze dodělat vyhledávací modul.

Doplněny veškeré staré materiály
01:07 07.05. 2010 | admin

Byly doplněny veškeré staré materiály a všechny moduly jsou již plně funkční. Nyní začneme zpracovávat do "prezentační" formy nové materiály a dávat Vám je k dispozici. Přibudou nové texty (zejména do sekce Recepty a Návody) od mého kamaráda Oty, který je velmi dobrý léčitel (hodně mě toho naučil) a také mág (ač to nechce přiznat). Myslím, že se je rozhodně na co těšit :-)

Přidány další články
17:03 06.05. 2010 | admin

Byly přidány další články. Postupně budeme doplníme všechny zbývající a začneme plnit další sekce nejprve starým materiálem a dále pak novým.

Přidán článek "Stav nadvědomí a hudba"
16:47 06.05. 2010 | admin

Začala obnova materiálů na stránce. Přidán byl zajímavý článek od uživatele Sandra na téma "Stav nadvědomí a hudba". Určitě stojí za přečtení.

Přidány nové moduly
16:45 06.05. 2010 | admin

Zdravím po delší době :-) Měl jsem teď nějakou práci v osobním životě a taky bylo potřeba dodělat zakázky, proto se mohlo zdát, že práce na KPZT stojí. Opravdu tomu tak bylo, ale nyní jsem se do toho opřel a doplnil moduly pro sekci Litterae, ve které už chybí pouze doprogramovat editaci již vložených článků, návodů atd. To proběhne v nejbližší době a začnu sem tlačit veškerý materiál co mám.

Doplněny recenze akcí
12:45 15.04. 2010 | admin

Byl doprogramován modul AKCE (zbýva plugin na fotogalerii) a byly přidány recenzi akcí.

Úpravy na stránkách
23:52 14.04. 2010 | admin

Probíhají poslední úpravy redakčního systému na stránkách. Pomalu již naplňujeme web materiálem. Zbývá ještě implementovat modul AKCE (pomocí kterého budeme moci vkládat a editovat akce a jejich recenze a vytvářet pro Vás galerie fotek z akcí - na galerii se můžete těšit :-) bude tam použit velmi zajímavý plugin), dále modul LITTERAE, který bude rovněž spravovat všechny prvky (články, ...) a poslední modul SEARCH. Pracujeme na tom co nám síly stačí. Ozval se nám dokonce i nový člověk, jenž by rád přispíval, což nás velmi potěšilo :-) Takže se máte opravdu na co těšit.

Zprovoznění kontaktního formuláře
20:30 14.04. 2010 | admin

Zprovoznili jsme kontaktní formulář v sekci "Napište nám" abyste nám mohli lépe a třeba i soukromě sdělovat to, co máte na srdci. Věříme, že bude využit a bude sloužit dobře. 

Zprovozněna návštěvní kniha
15:02 13.04. 2010 | admin

Návštěvní kniha byla zprovozněna. Můžete tam psát své postřehy, dotazy, pochaly ;-) a jiné věci. 

Aragus

Náplň webu a testovací provoz
00:13 13.04. 2010 | admin

Testovací provoz webu byl zahájen. Postupně doplňujeme starý materiál. Hned co naplníme web stávajícím materiálem a zprovozníme všechny funkce, budeme plnit web novým připraveným materiálem, kterého je opravdu hodně ;-)

Nový design webu
00:12 13.04. 2010 | admin

Po delší odmlce byl vytvořen nový design webu. S tímto předěláním bylo spojeno i nasazení nového redakčního systému, což přináší velké výhody. Budeme moci web aktualizovat jednodušeji -> to znamená, že bude aktualizován častěji. Proto se těšte na nával nových materiálů.

Návštěvní kniha je znovu funkční
19:46 26.12. 2009 | admin

Po delší odmlce a přípravách, jsem znovu zprovoznil návštěvní knihu s jistými bezpečnostními opatřeními proti SPAMMERům. Tak už můžete psát co Vás napadne :-) Petr

Magický postup výroby masti
12:40 26.12. 2009 | admin

Jak vyrábět masti k různým účelům. Od psychotropních, přes létací masti až po léčivé. 

PF 2010 a příjemné prožití svátků
12:20 26.12. 2009 | admin

Přejeme příjemné prožití Vánoc a s nimi spojených svátků. Ač musí být těžké, užít si pohodu v těchto hektických časech, věříme, že si najdete alespoň chvilku pro sebe a své nejbližší a prožijete ji dle svého v klidu a míru. Děkujeme za Vaši přízeň v uplynulém roce a věříme, že i v dalších letech budeme mít alespoň stejnou návštěvnost. Po delší odmlce (z důvodu vytíženosti v osobním životě) Vám přínášíme další články, které budou umístěny v sekci Recepty. Začneme nejprve obecně, jak vyrábět z bylin masti, odvary, tinktury, sirupy, ... a poté teprve s konkrétními magicko - léčivými recepty. Věřím, že toto téma bude nejenom zajímavé pro čtení, ale i prakticky využitelné u všech, které něco trápí. Recepty budou zahrnovat široké spektrum záběru - od jednoduchých receptů na bolesti zubů (žvýkání listů) po komplexnější léčby nemocí jako je lupénka, zánět ledvin, revmatické potíže a jiné. Pro tento záměr vzniká nyní nový web, který bude ucelenější a komplexnější co se týče tohoto tématu. Nese název -> Energie okolo nás a prozatím není spuštěn, ale již brzy bude naplněn daty a spuštěn v testovacím provozu.

Techniky šamanského bubnování (Dogma Herbae)
00:55 14.09. 2009 | admin

Tento článek nepopisuje techniky jako takové, ale spíše inspiruje jak se naučit vnímat duch bubnu a co vše lze s jeho pomocí dělat.

Připravujeme pro Vás...
01:05 03.08. 2009 | admin

Již máme téměř hotový článek "Techniky šamanského bubnování" - zde je třeba ještě ozkoušet pár technik a dále máme rozepsaný "Očekávání a odevzdání se". S akcemi na léto to vypadá tento rok bledě z důvodu menšího rozkolu uvnitř SIGu, takže s lítostí oznamuji, že žádné výlety nejsou v plánu. Ovšem nějaké to soukromé sezení v čajovně jistě opět uskutečníme - informace v sekci AKCE. Recepty ze spisu Dogma Herbae jsou již připraveny ke zveřejnění, takže je můžete netrpělivě vyhlížet v sekci Litterae / Recepty.

Nové kapitoly Lemegetonu
01:02 03.08. 2009 | admin

S potěšením Vám mohu oznámit, že jsou již k mání další originální kapitoly od kolegy Sandra. Vše najdete v sekci Litterae / Lemegeton. Novými kapitolami jsou Povolávání démonů a Requiem pro koloběh energie a síly.

Úvodem k démonům v praxi s Lemegetonem
02:10 24.06. 2009 | admin

Přidána další část do našeho nejedinečně jedinečného díla.

Inferno ve světě, aneb předmluva k Lemegetonu
01:59 24.06. 2009 | admin

Předmluva k nejedinečně jedinečnému dílu Lemegeton.

Sraz: Energie všude kolem nás
22:48 14.06. 2009 | admin

V neděli (24.5. 2009) proběl sraz členů i nečlenů KPZT a bude vedena diskuse na téma "Energie všude kolem nás". Průběh srazu popsán v sekci "Akce".

Plagiátorství v magii
03:11 13.05. 2009 | admin

Otázka vykrádání nápadů, postupů a podobnosti bývá často žhavým tématem nejen v magii, ale pochopitelně otázkou celého světa, kde se myšlenky prodávají za velkou sumu peněz.

Cesta k darům od démonů
03:05 13.05. 2009 | admin

Článek pojednává o tom, že i trochu pekla nikdy nezaškodí. A co nebe dát nemůže, v pekle jistě najdete.

Cesta k darům od démonů
23:58 12.04. 2009 | admin

Článek pojednává o tom, že i trochu pekla nikdy nezaškodí. A co nebe dát nemůže, v pekle jistě najdete.

Aktualizace stránek - spuštění návštěvní knihy
23:20 06.04. 2009 | admin

Vytvořili jsme a spustili pro Vás sekci "Návštěvní kniha" kde můžete sdělovat vše co máte na srdci a co se KPZT týče.

Lapač snů
23:50 02.04. 2009 | admin

Článek o historii, výrobě a následných možnostech využití lapače snů, pradávné indiánské pomůcky.

DOGMA HERBAE - Introspekce I.
19:50 25.03. 2009 | admin

Cvičení ze spisu DH k bližšímu poznání svého já.

DOGMA HERBAE - Každodenní svět a očekávání jeho ka
00:31 23.03. 2009 | admin

Článek o tom, že lidé chtějí být uzavřeni v bludném kruhu svého slepého života. A to co je jiným, iluzorně pokládají za stejné.

Přidán článek - Démonická povaha síly
00:25 23.03. 2009 | admin

Síla je předností každého člověka. Má své slabé a silné stránky. V tomto článku Sandro popisuje slabé stránky síly.

Tarot jako magická operace
00:20 23.03. 2009 | admin

Aneb jak tarotem zabrousit do končin magie...

Filosofie pekla
20:15 10.03. 2009 | admin

Filosofie pekla vyjadřuje náhled autora (Sandra) na jeho peklo.

Bibliofilie v magii
23:06 02.03. 2009 | admin

Přidán pohled na magickou knižní scénu od Sandra.

Nový design webové prezentace
23:25 21.02. 2009 | admin

Dovolte abych Vám oznámily změnu naší webové prezentace. Věříme, že budete se změnou spokojeni. Změnou vzhledu jsme chtěli docílit především jednodušší ovládání a příjemnější vzhled. Veškeré námitky, přípomínky nebo i pochvaly :o) směřujte koordinátorovi SIGu. 

Dogma Herbae
20:07 18.02. 2009 | admin

Přidáno do Dogma Herbae úvod k Mandragoře a návod na pěstování

Dogma Herbae
18:22 01.02. 2009 | admin

Zveřejnění prvních částí unikátního spisu Dogma Herbae.

Litterae Prohibiti
08:45 21.12. 2008 | admin

 Přidány nové materiály do sekce Litterae Prohibiti.

Akce KPZT
00:00 18.12. 2008 | admin

Sraz členů i nečlenů KPZT 

Založení webu
00:00 15.12. 2008 | admin

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Je naší milou poviností Vás informovat o spuštění webové prezentace. Pevně věříme, že naše stránky Vám budou alespoň malým přínosem na cestě za poznáním.